Šampūnai garbanotiems plaukams

CURL PASSION SHAMPOO šampūnas garbanotiems plaukams
CURL PASSION SHAMPOO šampūnas garbanotiems plaukams
38.50 €
1000 ml
CURL PASSION SHAMPOO šampūnas garbanotiems plaukams
CURL PASSION SHAMPOO šampūnas garbanotiems plaukams
15.80 €
300 ml
SHAMPOO ELASTICIZZANTE šampūnas garbanotiems plaukams
SHAMPOO ELASTICIZZANTE šampūnas garbanotiems plaukams
62.00 €
1000 ml
SHAMPOO ELASTICIZZANTE šampūnas garbanotiems plaukams
SHAMPOO ELASTICIZZANTE šampūnas garbanotiems plaukams
21.50 €
250 ml

Garbanoti plaukai reikalauja ypatingos priežiūros, netinkamai prižiūrimi plaukai gali išsausėti, garbanos bus susivėlusios, netvarkingos ir negražios. Turint garbanotus plaukus geriausiai rinktis priemones specialiai sukurtas garbanotų plaukų priežiūrai, kurios atkuria plaukų lankstumą ir prarastą drėgmę.

Nuo ko pradėti, jei noriu turėti gražius garbanotus plaukus?

Pirmas žingsnis, tinkamo šampūno pasirinkimas. Jei pasirinksite netinkamą šampūną garbanos gali būti sukritusios ir ne itin purios, arba atvirkščiai plaukai gali atrodyti tarsi susivėlę ir netvarkingi. Sekantis žingsnis, plaukų kondicionavimas. Garbanoti plaukai labai dažnai būna sausi, todėl labai svarbu juos tinkamai sudrėkinti, taip jie atrodys sveikiau ir mažiau trupės ar skilinės plaukų galiukai. Žinoma ne ką mažiau svarbu yra garbanotų plaukų formavimo priemonė. Ji padės užfiksuoti garbanas ir išlaikys jas gražias, elastingas visą dieną.

Ar garbanoms prižiūrėti tinka įprastas šampūnas?

Jei turite galvos odos problemų susijusių su slinkimu, pleiskanomis ar dideliu riebalavimuisi, tuomet geriausiai rinktis šampūną pagal esamą problemą. Jei su galvos oda problemų neturite, tuomet geriau rinkitės šampūną specialiai skirtą garbanotiems plaukams prižiūrėti.

Kuo ypatingi šampūnai garbanotiems plaukams?

Šie šampūnai švelniai plauna bei kondicionuoja visų tipų garbanotus plaukus, suteikia švelnumo ir lengvina šukavimą, jų neapsunkinant. Garbanos tampa elastingos, paslankios ir ilgai išlaiko gražią formą. 

Ar garbanų priežiūrai pakanka tik šampūno?

Žinoma ne, tik šampūno nepakanka. Šampūnas skirtas galvos odos ir plaukų švarai palaikyti. Visą kitą darbą atlieka kondicionierius ir kaukė. Kondicionierius atpalaiduoja plaukus, todėl jie tampa daug minkštesni ir lengviau šukuojami. Plaukų kaukė pamaitina plaukus ir atstato jų struktūrą. Garbanotų plaukų formavimo priemonė užfiksuoja garbanas, suteikia apibrėžtumo, neleidžia plaukams šiauštis.

Kokia garbanotų plaukų šampūnų sudėtis, kuo jie ypatingi?

- Milk_shake CURL PASSION šampūnas yra specialiai sukurtas garbanotiems ir banguotiems plaukams. Jo sudėtyje esantis organinis obuolių ekstraktas ir hibisko aliejus intensyviai drėkina ir maitina plaukus, suteikdami jiems elastingumo ir tekstūros. Šis šampūnas padeda išlaikyti garbanas minkštas ir žvilgančias, apsaugodamas jas nuo pūtimosi ir išsausėjimo, užtikrinant ilgalaikį garbanų formos išlaikymą.

- Medavita ELASTICIZZANTE šampūnas yra skirtas plaukams, kuriems trūksta elastingumo ir stiprumo. Sudėtyje esantis keratino kompleksas ir elastino ekstraktas stiprina plaukų struktūrą, didina jų elastingumą ir atsparumą lūžimui. Šis šampūnas taip pat maitina ir drėkina plaukus, suteikdamas jiems minkštumo ir blizgesio. Jis padeda atkurti sveikus ir stiprius plaukus, užtikrinant ilgalaikį elastingumą ir grožį.

Ką naudoti po šampūno, plaukų kaukę ar kondicionierių garbanotiems plaukams?

Geriausiai būtų turėti ir naudoti abu. Kondicionierių rekomenduojame naudoti kiekvieno plovimo metu, kaukę bent 1-2 kartus per savaitę. 

Kondicionierius idealiai tinka visų tipų plaukams, suteikia jiems švelnumo ir lengvina šukavimą, bet neapsunkina. Garbanos tampa elastingos, paslankios ir ilgai išlaiko gražią formą.

Kaukė labiau skirta plaukų maitinimui ir plaukų atstatymui, ypač po visos savaitės plaukų alinimo, pvz. džiovinimo ar garbanojimo. Ji drėkina, apsaugo garbanas nuo vėlimosi ir šiaušimosi. Sudėtyje yra ekologiško atalių aliejaus, kuris švelnina ir padeda suvaldyti garbanotus plaukus.