Šampūnai dažytiems plaukams

COLOUR MAINTAINER FLOWER FRAGRANCE SHAMPOO šampūnas dažytiems plaukams
COLOUR MAINTAINER FLOWER FRAGRANCE SHAMPOO šampūnas dažytiems plaukams
14.50 €
300 ml
COLOUR MAINTAINER FLOWER FRAGRANCE SHAMPOO šampūnas dažytiems plaukams
COLOUR MAINTAINER FLOWER FRAGRANCE SHAMPOO šampūnas dažytiems plaukams
36.00 €
1000 ml
COLOUR MAINTAINER SHAMPOO drėkinamasis šampūnas dažytiems plaukams
COLOUR MAINTAINER SHAMPOO drėkinamasis šampūnas dažytiems plaukams
38.00 €
1000 ml
COLOUR MAINTAINER SHAMPOO šampūnas dažytiems plaukams
COLOUR MAINTAINER SHAMPOO šampūnas dažytiems plaukams
16.20 €
300 ml
SHAMPOO POST COLOR šampūnas po dažymo
SHAMPOO POST COLOR šampūnas po dažymo
23.00 €
250 ml
AMPHOTEN SHAMPOO šampūnas po plaukų dažymo
AMPHOTEN SHAMPOO šampūnas po plaukų dažymo
Laikinai neturime

Norint išsaugoti gražią dažytų plaukų spalvą būtina juos tinkamai prižiūrėti ir naudoti specialiai dažytiems plaukams skirtas priemones, t. y. specialius šampūnus, kondicionierius ar dažomąsias kaukes bei putas. Naudojant specialiai tam skirtas priemones, plaukų spalva ilgiau išliks ryški ir intensyvi, ne taip greitai nusiplaus, todėl galėsite ilgiau džiaugtis salone nudažytais plaukais.

Kaip tinkamai prižiūrėti dažytus plaukus, kad spalva ilgiau išliktų ryški?

- Norint ilgiau džiaugtis dažytų plaukų spalva, venkite plaukų plovimo bent 48 val. po plaukų dažymo. Plaukų plovimas pagreitina spalvos nublukimą, todėl labai svarbu leisti spalvai geriau įsigerti. 

- Stenkitės plaukus plauti kuo rečiau, per dažnas plaukų plovimas juos sausina. Jei to negalite daryti dėl riebios galvos odos, tuomet būtinai naudokite tik dažytiems plaukams skirtas priemones, kurios tausoja jų spalvą ir neleidžia jos taip greitai nuplauti. 

- Kai plaunate plaukus venkite labai karšto vandens. Karštas vanduo dar greičiau nuplauna spalvą. Geriausiai tinka nei per karštas, nei per šaltas vanduo, kitaip vadinamas drungnas vanduo. Pradžioje plaukus galite išplauti šiek tiek šiltesniu vandeniu, o vėliau išskalaukite vėsiu vandeniu.

- Ir žinoma didžiausias dažytų plaukų siaubas yra karštis, todėl labai svarbu naudoti apsaugines priemones, kurios tausoja plaukus juo džiovinant ar tiesinant. Apsauginės priemonės nuo karščio padengia plaukus plona plėvele, kuri apsaugo juos pažeidimų.

Kuo skiriasi šampūnas dažytiems plaukams nuo paprasto šampūno?

Šampūnas dažytiems plaukams specialiai sukurtas siekiant apsaugoti ir ilgiau išlaikyti dažytų plaukų spalvą, įprastai tokių šampūnų pH būna apie 5.0-6.0, tad jie kur kas švelniau paveikia pačius plaukus, neleidžia taip greitai nusiplauti spalvai. Paprasti šampūnai, jie taip pat gali tikti dažytiems plaukams, tačiau plaukų spalva kur kas greičiau nusiplaus ir taps ne tokia ryški ir spindinti, tad geriau visada rinkitės šampūną dažytiems plaukams.

Ar galima naudoti losjonus plaukų šaknims, jei plaukai dažyti?

Jei turite galvos odos problemų susijusių su plaukų slinkimu, pleiskanomis, sudirgimais, tuomet būtina naudoti losjonus plaukų šaknims ir galvos odai gydyti. Žinoma toki losjonai savo sudėtyje turi alkoholio, tad jie tikrai prisidės prie greitesnės plaukų spalvos nublukimo, bet nepamirškite, kad svarbiausia yra turėti sveiką galvos odą. Kai galvos oda sveika, plaukai taip pat bus sveiki, o to norime visi.

Kaip dar efektyviau išsaugoti dažytų plaukų spalvą?

Naudokite kaukes, kondicionierius ar drėkinamąsias putas su pigmentais. Šios priemonės padengs plaukus pigmentu ir plaukų spalva ilgiau išliks tolygi ir intensyvi. Dažomąsias priemones rinkitės pagal plaukų spalvą ir norimą išgauti atspalvį. Dažomuosius kondicionierius ir kaukes rekomenduojame naudoti bent 1-2 kartus per savaitę, kitais plovimais galite naudoti pasirinktą priemonę pagal plaukų tipą. Jei esate šviesiaplaukė nepamirškite naudoti geltonus ir oranžinius atspalvius neutralizuojančių priemonių, kurios pašalins nepageidaujamus atspalvius, o plaukai atrodys lyg po kirpyklos.

Ką rinktis dažytiems plaukams: kondicionierių ar kaukę?

Geriausiai būtų turėti abu, ir kaukę ir kondicionierių. Abi priemonės reikalingos, ypač dažytiems plaukams, kurie po dažymo gali būti šiek tiek nualinti ar nusausinti. Kondicionierius padeda suminkštinti ir atkurti plauko struktūrą, gerina spalvos stabilumą, suteikia plaukams švelnumo ir žvilgesio. 

Kaukėmis plaukus rekomenduojame palepinti bent 1 ar 2 kartus per savaitę. Kaukės kur kas riebesnės, tad labiau pamaitina ir prisotina plaukus. Padeda atkurti nualintų plaukų struktūrą, maitina, drėkina ir suteikia jiems daugiau minkštumo, švelnumo, palengvina šukavimą.