Plaukų tiesinimo kremai

15 STRAIGHT ARROW tiesinantis kremas
15 STRAIGHT ARROW tiesinantis kremas
16.20 €
200 ml
5 FRIZZWAY garbanų tiesintojas
5 FRIZZWAY garbanų tiesintojas
21.60 €
125 ml
LISS DEFENCE - SMOOTHING THERMO PROTECTOR apsauginė priemonė nuo karščio
LISS DEFENCE - SMOOTHING THERMO PROTECTOR apsauginė priemonė nuo karščio
30.00 €
150 ml
SMOOTHING CREAM lengvos  fiksacijos glotninamasis kremas
SMOOTHING CREAM lengvos fiksacijos glotninamasis kremas
14.30 €
150 ml
SMOOTHING CREAM plaukus glotninantis kremas
SMOOTHING CREAM plaukus glotninantis kremas
16.00 €
200 ml
SMOOTHING THERMO DEFENCE SPRAY nuo karščio apsaugantis purškiklis
SMOOTHING THERMO DEFENCE SPRAY nuo karščio apsaugantis purškiklis
29.00 €
150 ml

Kodėl būtina naudoti tiesinančius kremus?

Plaukus tiesinantys kremai naudojami, tuomet kai norime maksimaliai suglotninti plaukus, apsaugoti juos pūtimosi, apsaugoti plaukus nuo drėgmės poveikio, ypač tai aktualu rudenį ar žiemą. Toki kremai ne tik glotnina plaukus, bet ir padengia juos nematoma plona plėvele, kuri apsaugo juos kuo karštų prietaisų keliamo pavojaus. Neleidžia plaukams nudegti, plaukų spalva kur kas ilgiau išlieka ryški ir graži. Tiesinantys kremai gali būti lengvos, stiprios fiksacijos arba jos neturėti iš vis.

Kaip išsirinkti geriausią tiesinantį kremą?

Kremą rinktis reikėtų pagal plauko tipą. Jei plaukas, trumpas ir plonas rinkitės, lengvesnės fiksacijos arba priemones be fiksacijos, taip suteiksite plaukui glotnumo, bet jis nebus apsunkęs ar sulipęs. Jei plaukas storas, vadinasi norint jį suvaldyti bus reikalinga stipresnė fiksacija, tokiu atveju rinkitės vidutinę ar stiprią fiksaciją.

Kuo skiriasi glotninantys kremai?

- MILK_SHAKE SMOOTHING kremas labiau skirtas ploniems plaukams, kada norime apsaugoti plaukus nuo karščio ir suteikti jiems daugiau glotnumo, jų nepasunkinant. Priemonė pakankamai lengva, todėl puikiai pasiskirto ant plauko ir nepalieka jokių likučių.

- NO INHIBITION SMOOTHING kremas labiau rekomenduojamas, kuomet plaukas storesnis, jis sunkiau suvaldomas, itin pučiasi. Suteikia glotnumo, žvilgesio ir apsaugą nuo drėgmės poveikio. Sudėtis praturtinta paulinijų ir kitais ekologiškų augalų ekstraktais.

- MEDAVITA LISS DEFENCE kremas pasižymi lengva fiksacija, todėl puikiai tinka ploniems plaukams. Sudėtis praturtinta vitaminu E ir erškėčių aliejumi, todėl plaukai ne tik būna glotnesni, bet kartu ir apsaugoti nuo išsausėjimo.

- MEDAVITA SMOOTHING THERMO DEFENCE SPRAY kremas itin lengvas, jis neturi jokios fiksacijos, tačiau puikiai apsaugo visų tipų plaukus nuo karštų prietaisų keliamo pavojaus. Apsaugo plaukus nuo drėgmės ar šiaušimosi. Sudėtyje gausu migdolų, makadamijų, alyvuogių aliejų. Plaukai tampa kur kas glotnesni, tačiau neapsunkę.

Kaip naudoti tiesinančius kremus?

Plaukus tiesinantys kremai naudojami prieš plaukų džiovinimą arba tiesinimą. Tolygiai tepkite kremą per visą plaukų ilgį, iššukuokite ir formuokite norimą šukuoseną. Baigus formuoti šukuoseną galite lengvai patepti kremu ir sausus plaukus, taip sulyginsite likusius pasišiaušimus.