Drėkinančios plaukų kaukės

DEEP CONDITIONING MASK intensyvaus poveikio kaukė dažytiems plaukams
DEEP CONDITIONING MASK intensyvaus poveikio kaukė dažytiems plaukams
19.40 €
200 ml
DEEP CONDITIONING MASK intensyvaus poveikio kaukė dažytiems plaukams
DEEP CONDITIONING MASK intensyvaus poveikio kaukė dažytiems plaukams
40.50 €
500 ml
PAPAYA AND GOJI MASK kaukė plaukams
PAPAYA AND GOJI MASK kaukė plaukams
16.60 €
300 ml

Visi plaukai linkę išsausėti, o išsausėjimas atneša ir kitas bėdas, tokias kaip lūžinėjantys  ir trupantys galiukai, plaukų pasišiaušimas ir ne itin sveika išvaizda, kuomet plaukas praranda savo sveiką spindesį ir minkštumą, juos pasidaro itin sunku šukuoti, jie labiau veliasi. Norint apsaugoti plaukus nuo iššausėjimo būtinai naudokite plaukus drėkinančias kaukes.

Kuo ypatingos drėkinančios plaukų kaukės?

Drėkinančios kaukės apsaugo plaukus nuo išsausėjimo, intensyviai juos drėkina, puoselėja ir užtikrina tinkamą drėgmės balansą plaukuose. 

Ar drėkinančias kaukes galima naudoti visų tipų plaukams?

Taip, jos puikiai tinka visų tipų sausiems ir lengvai pavargusiems plaukams prižiūrėti. Drėkinančios kaukės dažniausiai savo sudėtyje turi įvairių augalų ir vaisių ekstraktų, baltymų bei spalvą tausojančių komponentų, tad jos puikiai tinka net ir patiems ploniausiems plaukams, kaukės drėkina plaukus, jų nepasunkinant.

Kaip žinoti, ar man reikalinga drėkinanti kaukė?

Kaukės reikalingos visiems, kada juos norime palepinti ir atgaivinti, nuo viso keliamo streso ir pavojų. Plaukus alina netinkama jų priežiūra, netinkamos plaukų priemonės, galite naudoti pačius geriausius produktus, bet jei jie netiks plaukams, neišgausite jokio gražaus ir sveiko plauko efekto. Jie vis tiek atrodys tarsi neprižiūrėti. Kaukės poreikį parodo ir pats plaukas. Jis patampa ne toks švelnus, tai tikriausiai pirmas ženklas, kad plaukui trūksta drėgmės. Jis pučiasi, šiaušiasi, jį itin sunku suvaldyti ir iššukuoti, ima skilinėti plaukų galiukai – tai pirmi požymiai, kad privalote naudoti kaukę.

Kaip dažnai naudoti drėkinančią plaukų kaukę?

Kaukę rekomenduojame naudoti 1 arba 2 kartus per savaitę, žiūrint kaip dažnai plaunate plaukus. Jei plaunate kasdien, tuomet naudokite 2 kartus per savaitę. Jei plaukus plaunate rečiau, tuomet ir kaukę naudokite rečiau. Kaukė nėra skirta naudoti kiekvieno plovimo metu, ją būtina palaikyti bent apie 5 ar 10 minučių, kad kaukė spėtų suveikti, o plaukai įsisavintų visus trūkstamas medžiagas. Naudojant kaukę reguliariai plaukai ima labiau blizgėti, jie tampa minkštesni, lengviau iššukuojami ir mažiau pučiasi.