INTEGRITY INCREDIBLE OIL apsauginis atkuriamasis aliejus

31.00 €

50 ml
Sandėlyje

INTEGRITY INCREDIBLE OIL apsauginis atkuriamasis aliejus

Apsauginis atkuriamasis aliejus pažeistiems plaukams ir suskilinėjusiems galiukams yra intensyvios priežiūros priemonė. Ji stabdo ir padeda išvengti galiukų skilinėjimo, apsaugo plaukus nuo džiovintuvo, tiesinimo bei garbanojimo žnyplių karščio ir kitų plaukus pažeidžiančių veiksnių. Aliejus maitina, stiprina plaukus, jie tampa paklusnesni ir švelnesni. Aliejus skirtas ilgiems arba vidutinio ilgio plaukams, kurių galai pažeisti, sausi ir šakojasi.

Purkškite aliejaus incredible oil ant švarių, drėgnų plaukų ir iššukuokite, kad priemonę tolygiai paskirstytumėte. Neskalaukite. Džiovinkite plaukų džiovintuvu ir formuokite. Galite naudoti incredible oil ir ant sausų plaukų. Plaukai įgaus žvilgesio, lengviau šukuosis, o spalva taps ryškesnė.

Cyclopentasiloxane, Dimethicone, C12-15 Alkyl Benzoate, Amodimethicone, Argania Spinosa Kernel Oil, Astrocaryum Murumuru Seed Butter, Tocopherol, Shea Butter Ethyl Esters, Parfum (Fragrance), CI 47000 (Yellow 11), CI 26100 (Red 17), CI 60725 (Violet 2), CI 61565 (Green 6).

Atsiliepimai (0)